MEĐUNARODNA IZLOŽBA PISANICA

Autor: Brigitte Gmaz, 30. 3. 2021.

Uz nadolazeći najveći kršćanski blagdan Uskrs, Galerija grada Krapine već tradicionalno priprema Međunarodnu izložbu pisanica koja se i ove godine zbog epidemiološke situacije, osim u Galeriji, može pogledati i virtualno od 25. ožujka 2021.godine. Kao i prijašnjih i ove se godine na izložbu odazvao veliki broj autora iz Krapinsko-zagorske i susjednih županija kao i iz Slovenije i Srbije. Izlagači su djeca vrtićke dobi, osnovnoškolci, umirovljenici, likovni umjetnici, umjetnici amateri, pojedinci koje se u slobodno vrijeme bave izradom pisanica.

Na izložbi koju možete pogledati na linku

radovi su i učenika 2. a i 4. a razreda.

Čestitamo na trudu i predstavljanju naše škole!

Osnovna škola Stubičke Toplice / , Stubičke Toplice / www.os-stubicke-toplice.skole.hr / ured@os-stubicke-toplice.skole.hr