preskoči na sadržaj

Osnovna škola Stubičke Toplice

Login
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2014 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Upis u srednju!
PRELISTAJTE MAKSIĆ
On-line katalog knjižnice
Klikom na on-line katalog naše knjižnice dobivate uvid u dostupnost željenog naslova!
Možda bi moglo
U školi bih željela/o više





Popis lektirnih naslova

POPIS LEKTIRE PO RAZREDIMA (u online katalogu možete provjeriti dostupnost pojedinih naslova u našoj školskoj knjižnici):

I. RAZRED

1. Jacob i Wilhelm Grimm: Bajke (izbor)
2. Zvonimir Balog: Male priče o velikim slovima
3. Grigor Vitez: A zašto ne bi
4. Ljudevit Bauer: Tri medvjeda i gitara
5. Sunčana Škrinjarić: Kako sanjaju stvari ili Plesna haljina žutog maslačka
6. Jens Sigsgaard: Pale sam na svijetu
7. Ewa Janikovszkv: Baš se veselim ili Znaš li i ti ili Da sam odrastao ili Kako da odgovorim
8. Željka Horvat-Vukelja: Hrabrica ili Zdenko Slovojed ili Slikopriče ili Leteći glasovir ili Petra uči plivati
9. Sonja Zubović: Kako se gleda abeceda
10. Ivanka Borovac: Životinjska abeceda
11. Stanislav Femenić: Idi pa vidi
12. Svjetlan Junaković: Dome, slatki dome
13. Jean-Baptiste Baronian: Figaro, mačak koji je hrkao
14. Ana Đokić – Pongrašić: Nemaš pojma, Grizlijane


II. RAZRED

1. Hans Christian Andersen: Bajke (izbor)
2. Ratko Zvrko: Grga Čvarak
3. Kareli Čapek: Poštarska bajka
4. Carlo Collodi: Pinokio
5. Alan Aleksander Milne: Medo Winnie zvani Pooh
6. Dubravko Horvatić: Stanari u slonu
7. Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada
8. Nada Iveljić: Nebeske barke ili Pronađeno blago ili Božićna bajka
9. Želimir Hercigonja: Poštar zeko Brzonogi ili Prašnjavko ili Kjel crna labud ptica ili Vodenjak i stara kruška
10. Andrea Peterlik-Huseinović: Plavo nebo ili Ciconia ciconia
11. Desa Muck: Anica i sportski dan ili Anica i čarobnica Lili
12. Ela Peroci: Djeco, laku noć (izbor)
13. Ivica Bednjanec: Durica: male ljubavi
14. Mila Željeznjak: Sretne priče
15. Božidar Prosenjak: Miš
16. Hrvoje Kovačević: General Kiro miš
17. Larisa Mravunac: Dječak u zvjezdanim čizmama
18. Charles Perrault: Bajke (izbor: Vile, Kraljević Čuperak, Mačak u čizmama, Pepeljuga ili Ljepotica i zvijer Mme Leprimce de Beaumont koja se redovito tiska pod Perraultovim imenom.)
19. Nada Zidar-Bogadi: Sretni cvrčak


III. RAZRED

1. Mato Lovrak: Vlak u snijegu
2. Ivana Brlić-Mažuranić: Čudnovate zgode šegrta Hlapića
3. Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke
4. Vladimir Nazor: Bijeli jelen
5. Dubravko Horvatić: Grički top
6. Sanja Polak: Dnevnik Pauline P. ili Drugi dnevnik Pauline P.
7. Sanja Pilić: Nemam vremena ili E baš mi nije žao ili Hoću i ja
8. Stanislav Femenić: Ludi kamen
9. Hugh Lofting: Pripovijest o doktoru Dolittleu
10. Nada Iveljić: Šestinski kišobran ili Čuvarice novih krovova
11. Božidar Prosenjak: Sijač sreće
12. Gianni Rodari: Putovanje Plave strijele ili Čipolino
13. Hrvatske narodne bajke
14. James M. Barrie: Petar Pan
15. Slavko Kolar: Jurnjava na motoru
16. Frank Lyman Baum: Čarobnjak iz Oza
17. Otfried Preussler: Mali vodenjak ili Mala vještica
18. Elwyn Brooks White: Paukova mreža
19. Dragutin Horkić: Čađave zgode
20. Basne (izbor)


IV. RAZRED

1. Ivana Brlić-Mažuranić: Regoč i Šuma Striborova
2. Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice
3. Anto Gardaš: Duh u močvari ili Ljubičasti planet ili Izum profesora Leopolda ili Bakreni Petar ili Tajna zelene pećine ili Igračke gospođe Nadine
4. Erich Kästner: Emil i detektivi ili Tonček i Točkica ili Leteći razred ili Blizanke
5. Hrvoje Kovačević: Tajna Ribljeg Oka ili Tajna mačje šape ili Tajna Tužnog psa ili Tajna graditelja straha ili Tajna zlatnog zuba
6. Slavko Mihalić: Petrica Kerempuh
7. Felix Salten: Bambi
8. Rudvard Kipling: Knjiga o džungli
9. Nikola Pulić: Ključić oko vrata
10. Matko Marušić: Snijeg u Splitu
11. Johanna Spyri: Heidi
12. Jagoda Truhelka: Zlatni danci
13. Zlata Kolarić-Kišur: Moja zlatna dolina
14. Maja Gluščević: Bijeg u košari ili Klopka za medvjedića
15. Nada Mihoković-Kumrić: Tko vjeruje u rode još
16. Silvija Šesto: Bum Tomica ili Bum Tomica 2
17. Zoran Pongrašić: Mama je kriva za sve
18. Hrvoje Hitrec: Eko Eko
19. Istvan Bekeffi: Pas zvan gospodin Bozzi
20. Sanja Lovrenčić: Esperel, grad malih čuda
21. Astrid Lindgren: Pipi Duga Čarapa ili Ronja razbojnička kći ili Razmo u skitnji
22. Zvonimir Balog: Ja magarac ili Pusa od Krampusa ili Nevidljiva Iva ili Zmajevi i vukodlaci
23. Ludwik Jerzy Kern: Ferdinand Veličanstveni
24. Anton van de Velde: Neobični doživljaji ptića Sovica
25. Čečuk, Čunčić-Bandov, Horvat-Vukelja, Kolarić-Kišur: Igrokazi


V. RAZRED

1. Ivan Kušan: Uzbuna na Zelenom Vrhu ili Koko i duhovi ili Zagonetni dječak ili Koko u Parizu ili Lažeš, Melita ili Domaća zadaća
2. Šaljive narodne priče
3. Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice
4. Milivoj Matošec: Strah u Ulici lipa ili Tiki traži neznanca ili Posada oklopnog vlaka ili Suvišan u Svemiru
5. Grigor Vitez: Pjesme
6. Sempe/Goscinny: Nikica
7. Miro Gavran: Sretni dani ili Kako je tata osvojio mamu ili Zaljubljen do ušiju ili Svašta u mojoj glavi
8. Zlatko Krilić: Početak plovidbe ili Čudnovata istina ili Zabranjena vrata ili Veliki zavodnik ili Šaljive priče i priče bez šale
9. Sanja Pilić: Mrvice iz dnevnog boravka
10. Pavao Pavličić: Zeleni tigar ili Petlja ili Trojica u Trnju
11. Michael Coleman: Zov labirinta ili Mreža je bačena ili Bijeg s Mreže
12. Tihomir Horvat: Tajna Gornjega grada ili Frka u Ščitarjevu ili Muki
13. Mark Twain: Doživljaji Toma Sawyera ili Doživljaji Huckleberrvja Finna
14. Jules Verne: Put u središte zemlje ili Put oko svijeta za 80 dana ili 20000 milja pod morem
15. Maja Brajko-Livaković: Finka Fi
16. Tito Bilopavlović: Paunaš
17. Aleksandar Puškin: Bajka o ribaru i ribici
18. Basne (izbor)
19. Branka Primorac. Ljubavni slučaj mačka Joje
20. Roald Dahl: Charlie i tvornica čokolade
21. Michael Ende: Jim Gumb i strojovođa Lucas
22. Ivan Cankar: Istina i ljubav
23. Henry Winterfeld: Timpetill (Grad bez roditelja)
24. Hrvoje Hitrec: Matko na štakama
25. Anto Gardaš: Miron u škripcu ili Filip dječak bez imena
26. Selma Lagerlof: Legende o Kristu


VI. RAZRED

1. Ivana Brlić-Mažuranić: Priče iz davnine (osim Šume Striborove i Regoča koji su obrađeni u četvrtome razredu)
2. Stjepan Tomaš: Mali ratni dnevnik
3. August Šenoa: Povjestice
4. Blanka Dovjak-Matković: Zagrebačka priča
5.Mark Twain: : Kraljević i prosjak
6. Henrvk Sienkievvicz: Kroz pustinju i prašumu
7. Ivona Šajatović: Tajna ogrlice sa sedam rubina
8. Snježana Grković-Janović: Velebitske vilin staze
9. Josip Cvenić: Čvrsto drži joy-stick
10. Jadranko Bitenc: Twist na bazenu
11. Šime Storić: Poljubit ću je uskoro, možda
12. Christine Nostlinger: Konrad, dječak iz limenke ili Olfi među ženama
13. Vlatko Šarić: Rogan ili Miško
14. Vladimir Nazor: Veli Jože
15. Milutin Majer: Dolazak Hrvata
16. Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen
17. Dubravko Horvatić: Junačina Mijat Tomić
18. Jonathann Swift: Gulliverova putovanja
19. Alfonse Daudet: Pisma iz moga mlina
20. Joža Horvat: Waitapu ili Operacija Stonoga
21. Frances Hodgson Burnett: Mali lord
22. Pajo Kanižaj: Tričave pjesme
23. Danijel Dragojević: Bajka o vratima
24. Želimir Hercigonja: Tajni leksikon
25. C. S. Lewis: Kronike iz Narnije (izbor)
26.Oscar Wilde: : Sretni kraljević
27. Nikola Pulić: Maksimirci


VII. RAZRED

1. Božidar Prosenjak: Divlji konj
2. Hrvoje Hitrec: Smogovci
3. Vladimir Nazor: Pripovijetke
4. Dobriša Cesarić: Pjesme
5. Damir Miloš: Bijeli klaun
6. Zoran Pongrašić: Gumi-gumi
7. Branka Primorac: Maturalac
8. Dubravko Jelačić-Bužimski: Sportski život Letećeg Martina ili Balkanska mafija ili Martin protiv CIA-e i KGB-a
9. charles Dickens: Oliver Twist
10. Ićan Ramljak: Povratnik ili San bez uzglavlja
11. August Šenoa: Čuvaj se senjske ruke
12. Dinko Šimunović: Duga
13. Pero Zlatar: Otključani globus
14. Zvonko Todorovski: Prozor zelenog bljeska ili Mirakul od mora
15. Branka Kalauz: Čuj, Pigi, zaljubila sam se
16. Jadranka Klepac: Miris knjige
17. Bernard Jan: Potraži me ispod duge
18. Daniel Defoe: Robinson Crusoe
19. Pavao Pavličić: Dobri duh Zagreba
20. Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice
21. Sue Tovvnsend: Tajni dnevnik Adriana Molea ili Novi jadi Adriana Molea
22. Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja
23. Scott O'Dell: Otok plavih dupina ili Caru carevo
24. Gustav Schwab: Najljepše priče klasične starine
25. Nada Iveljić: Želiš li vidjeti bijele labudove ili Bijeli patuljak ili Lutke s dušom
26. Deborah Ellis: Djevojčica iz Afganistana
27. Nada Mihoković-Kumrić: Lastin rep
28. C. S. Lewis: Kronike iz Narnije
29. Izbor proze i poezije o domovinskome ratu


VIII. RAZRED

1. Dinko Šimunović: Alkar
2. Slavko Kolar: Breza
3. Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale
4. Ernest Hemingway: Starac i more
5. August Šenoa: Prosjak Luka ili Branka
6. Dnevnik Ane Frank
7. Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore
8. Višnja Stahuljak: Don od Tromeđe ili Zlatna vuga
9. Marija Jurić Zagorka: Kći Lotršćaka
10. Sunčana Škrinjarić: Ulica predaka ili Čarobni prosjak
11. Đuro Sudeta: Mor
12. William Shakespeare: Romeo i Julija
13. Pero Budak: Mećava
14. Silvija Šesto: Debela ili Vanda ili Tko je ubio Pašteticu
15. Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke
16. Maja Brajko Livaković: Kad pobijedi ljubav
17. Sanja Pilić: O mamama sve najbolje ili Sasvim sam popubertetio
18. Vladan Desnica: Pravda
19. Mate Balota: Tijesna zemlja
20. Eugen Kumičić: Sirota ili Začuđeni svatovi
21. Tomislav Milohanić: Deštini i znamenje
22. Miroslav Krleža: Djetinjstvo
23. Ivan Goran Kovačić: Pripovijetke
24. Karl Bruckner: Sadako hoće živjeti
25. Josip Laća: Grand hotel
26. Goran Tribuson: Legija stranaca ili Rani dani ili Ne dao Bog većeg zla
27. Zlatko Krilić: Krik
28. Milena Mandić: Pokajnik
29. Antoine de Saint Exupery: Mali princ
30. Richard Bach: Galeb Jonathan Livingston
31. Nancy Farmer: Kuća škorpiona
32. Nick Hornbv: Sve zbog jednog dječaka
33. Michael Ende: Momo ili Beskrajna priča

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

Traženi naslovi

TRAŽENI NASLOVI

Zajedničkim snagama nastavljamo kvalitetno opremati školsku knjižnicu - u prvoj godini rada knjižnice nabavljeno je 1600 knjiga, od toga više od 60 posto lektirnih naslova. Danas brojimo 1750 primjeraka građe. U šk. god. 2012./2013. nastavljamo s izgradnjom fonda.

Slijedi popis traženih lektirnih naslova: 

1. RAZRED

Braća Grimm: Bajke - nabavljeno

Z. Balog: Male priče o velikim slovima - nabavljeno

G. Vitez: A zašto ne bi - nabavljeno

Lj. Bauer: Tri medvjeda i gitara - nabavljeno

S. Škrinjarić: Kako sanjaju stvari - nabavljeno; Plesna haljina žutog maslačka

J. Sinsgaard: Pale sam na svijetu

E. Janikovszky: Baš se veselim; Znaš li i ti; Da sam odrastao; Kako da odgovorim

Željka Horvat Vukelja: Hrabrica; Zdenko Slovojed; Slikopriče - nabavljeno; Leteći glasovir; Petra

Sonja Zubović: Kako se gleda abeceda

Ivanka Borovac: Životinjska abeceda

Stanislav Femenić: Idi pa vidi

Svjetlan Junaković: Dome, slatki dome

Jean- Baptiste Baronian: Figaro, mačak koji je hrkao

Ana Đokić-Pongrašić: Nemaš pojma, Grizilijane

 

2. RAZRED

Ratko Zvrko: Grga Čvarak

Nada Iveljić: Božićna bajka

H. C. Andersen: Bajke - nabavljeno

Dubravko Horvatić: Stanari u slonu

Karel Čapek: Poštarska bajka

Nevenka Videk: Pismo iz Zelengrada

Charles Perrault: Bajke - nabavljeno

Carlo Collodi: Pinochio - nabavljeno

Ela Peroci: Djeco, laku noć

Božidar Prosenjak: Miš

 

3. RAZRED

Mato Lovrak: Vlak u snijegu

Luko Paljetak: Miševi i mačke naglavačke

Vladimir Nazor: Bijeli jelen - nabavljeno

Dubravko Horvatić: Grički top

Sanja Polak: Dnevnik Pauline P.; Drugi dnevnik Pauline P.

Sanja Pilić: Nemam vremena; E baš mi je žao; Hoću i ja

Stanislav Femenić: Ludi kamen

Nada Iveljić: Šestinski kišobran; Čuvarice novih krovova

Božidar Prosenjak: Sijač sreće

Gianni Rodari: Putovanje plave strijele; Čipolino

Hrvatske narodne bajke

Slavko Kolar: Jurnjava na motoru

Otfried Preussler: Mali vodenjak; Mala vještica

Elwyn Brooks White: Paukova mreža

Dragutin Horkić: Čađave zgode

Basne (izbor) - nabavljeno

 

4. RAZRED

Mato Lovrak: Družba Pere Kvržice

Anto Gardaš: Duh u močvari; Ljubičasti planet; Izum profesora Leopolda; Bakreni Petar;Tajna zelene pećine

Eric Kastner: Emil i detektivi; Tonček i Točkica; Leteći razred; Blizanke - nabavljeno

Slavko Mihalić: Petrica Kerempuh

Rudyard Kipling: Knjiga o džungli - nabavljeno

Nikola Pulić: Ključić oko vrata

Matko Marušić: Snijeg u Splitu

Jagoda Truhelka: Zlatni danci

Zlata Kolarić Kišur: Moja zlatna dolina

Maja Gluščević: Bijeg u košari; Klopka za medvjedića - nabavljeno

Nada Mihoković Kumrić: Tko vjeruje u rode još

Silvija Šesto: Bum Tomica; Bum Tomica 2

Zoran Pongrašić: Mama je kriva za sve

Hrvoje Hitrec: Eko Eko - nabavljeno

Istvan Bekeffi: Pas zvan gospodin Bozzi

Sanja Lovrenčić: Esperel, grad malih čuda - nabavljeno

Astrid Lindgren: Ronja razbojnička kći; Razmo  u skitnji

Zvonimir Balog: Ja magarac; Pusa od krampusa; Nevidljiva Iva; Zmajevi i vukodlaci

Ludwik Jerzy Kern: Ferdinand veličanstveni

Anton van de Velde: Neobični doživljaji ptića Sovića

Čečuk, Činčić-Bandov, Horvat-Vukelja, Kolaćir-Kišur: Igrokazi 

 

5. RAZRED

Ivan Kušan: Uzbuna na zelenom vrhu - nabavljeno; Koko i duhovi; Zagonetni dječak; Koko u Parizu; Lažeš, Melita; Domaća zadaća

Ferenc Molnar: Junaci Pavlove ulice

Milivoj Matošec: Strah u ulici lipa; Tiki traži neznanca; Posada oklopnog vlaka; Suvišan u Svemiru

Grigor Vitez: Pjesme - nabavljeno

Miro Gavran: Sretni dani; Kako je tata osvojio mamu; Zaljubljen do ušiju; Svašta u mojoj glavi - nabavljeno

Zlatko Krilić: Početak plovidbe; Čudnovata istina; Zabranjena vrata; Veliki zavodnik; Šaljive priče i priče bez šale

Sanja Pilić: Mrvice iz dnevnog boravka

Tito Bilopavlović: Paunaš

Aleksandar Puškin: Bajka o ribaru i ribici - nabavljeno

Sempe/Goscinny: Nikica

Pavao Pavličić: Zeleni tigar; Petlja; Trojica u Trnju

Michael Coleman: Zov labirinta; Mreža je bačena; Bijeg s Mreže

Tihomir Horvat: Tajna Gornjega grada; Frka u Sčitarjevu; Muki

Mark Twain: Doživljaji Huckleberryja Finna - nabavljeno

Jules Verne: Put u središte zemlje; Put oko svijeta za 80 dana; 20000 milja po morem - nabavljeno

Maja Brajko-Livaković: Finka Fi; Basne (izbor)

Branka Primorac: Ljubavni slučaj mačka Joje

Roald Dahl: Charlie i tvornica čokolade

Michael Ende: Jim Gumb i strojovođa Lucas

Ivan Cankar: Istina i ljubav

Henry Winterfeld: Timpetill (Grad bez roditelja)

Hrvoje Hitrec: Malko na štakama - nabavljeno

Anto Gardaš: Miron u škripcu; Filip dječak bez imena

Selma Lagerof: Legende o Kristu - naavljeno

 

6. RAZRED

August Šenoa: Povjestice - nabavljeno

Joža Horvat: Waitapu; Operacija stonoga

Pajo Kanižaj: Tričave pjesme - nabavljeno

Želimir Hercigonja: Tajni leksikon

Jonathann Swift: Gulliverova putovanja

C. S. Lewis: Kronike iz Narnije

Mark Twain: Kraljević i prosjak

Henryk Sienkiewicz: Kroz pustinju i prašumu

Ivona Šajatović: Tajna ogrlice sa sedam rubina

Snježana Grković Janović: Velebitske vilin-staze

Josip Cvenić: Čvrsto drži joystick

Jadranko Bitenc: Twist na bazenu

Šime Storić: Poljubit ću je uskoro, možda

Christine Nostlinger: Konrad, dječak iz limenke; Olfi među ženama

Vlatko Šarić: Rogan; Miško

Vladimir Nazor: Veli Jože

Milutin Majer: Dolazak Hrvata

Melita Rundek: Psima ulaz zabranjen

Dubravko Horvatić: Junačina Mijat Tomić

Alfonse Daudet: Pisma iz mog mlina - nabavljeno

Frances Hodgson Burnett: Mali lord - nabavljeno

Danijel Dragojević: Bajka o vratima

Nikola Pulić: Maksimirci

 

7. RAZRED

Hrvoje Hitrec: Smogovci - nabavljeno

Vladimir Nazor: Pripovijetke

Dobriša Cesarić: Pjesme - nabavljeno

Damir Miloš: Bijeli Klaun

Branka Primorac: Maturalac

Vjekoslav Majer: Dnevnik malog Perice

Sue Townsend: Tajni dnevnik Adriana Molea - nabavljeno; Novi jadi Adriana Molea

Vjenceslav Novak: Iz velegradskog podzemlja - nabavljeno

Zoran Pongrašić: Gumi-gumi

Dubravko Jelačić Bužimski: Sportski život Letećeg Martina; Balkanska mafija; Martin protiv CIA-e i KGB-a

Charles Dickens: Oliver Twist - nabavljeno

Ićan Ramljak: Povratni; San bez uzglavlja

August Šenoa: Čuvaj se senjske ruke

Pero Zlatar: Otključani globus

Zvonko Todorovski: Prozor zelenog bljeska; Mirakul od mora

Branka Kalauz: Čuj, Pigi, zaljubila sam se

Jadranka Klepac: Miris knjige

Bernard Jan: Potraži me ispod duge

Daniel Defoe: Robinson Crusoe

Pavao Pavličić: Dobri duh Zagreba

Scott O'Dell: Otok plavih dupina; Caru carevo

Gustav Schwab: Najljepše priče klasične starine

Nada Iveljić: Želiš li vidjeti bijele labudove; Bijeli patuljak; Lutke s dušom

Deborah Ellis: Djevojčica iz Afganistana

Nada Mihoković Kumrić: Lastin rep

C.S.Lewis: Kronike iz Narnije

 

8. RAZRED

Slavko Kolar: Breza - nabavljeno

Dragutin Tadijanović: Srebrne svirale - nabavljeno

Ernest Hemingwey: Starac i more

August Šenoa: Prosjak Luka

Dnevnik Anne Frank - nabavljeno

Ephraim Kishon: Kod kuće je najgore

William Shakespeare: Romeo i Julija - nabavljeno

Silvija Šesto: Debela; Vanda - nabavljeno;Tko je ubio Pašteticu

Antoine de Saint Exupery: Mali princ - nabavljeno

Richard Bach: Galeb Jonathan Livingston

Nada Mihelčić: Bilješke jedne gimnazijalke

Maja Brajko Livaković: Kad pobijedi ljubav

August Šenoa: Branka - nabavljeno

Višnja Stahuljak: Don od Tromeđe; Zlatna vuga

Marija Jurić Zagorka: Kći Lotršćaka

Sunčana Škrinjarić: Ulica predaka; Čarobni prosjak

Đuro Sudeta: Mor

Pero Budak: Mećava

Sanja Pilić: O mamama sve najbolje; Sasvim sam popubertetio

Vladan Desnica: Pravda

Mate Balota: Tijesna zemlja

Eugen Kumičić: Sirota; Začuđeni svatovi

Tomislav Milohanić: Destini i znamenje

Miroslav Krleža: Djetinjstvo

Ivan Goran Kovačić: Pripovijetke - nabavljeno

Karl Bruckner: Sadako hoće živjeti

Josip Laća: Grand hotel

Goran Tribuson: Legija stranaca; Rani dani; Ne dao Bog većeg zla

Zlatko Krilić: Krik

Milena Mandić: Pokajnik

Nancy Farmer: Kuća škorpiona

Nick Hornby: Sve zbog jednog dječaka

Michael Ende: Momo; Beskrajna priča

 

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

preskoči na navigaciju